Logo

O nas

Jesteśmy grupą dynamicznie rozwijających się portali turystycznych w Polsce. Wykorzystujemy najnowsze trendy technologiczne z branży IT. Staramy się, aby funkcjonalność naszych portali była jak najbardziej przyjazna i użyteczna dla użytkownika - przekłada się to na odwiedzalność i popularność wszystkich stron w ramach portali.


KIMJESTEŚMY?

W oparciu o wieloletnie doświadczenie tworzymy ogólnopolską markę SlonecznaPolska.pl. Pod jej szyldem rozwijamy sieć portali regionalnych: SloneczneMazury.pl, SlonecznePodlasie.pl, SloneczneGory.pl , Suwalszczyzna.com.pl


Portal SlonecznaPolska.pl wyrósł na bazie doświadczeń portalu turystycznego Suwalszczyzna.com.pl. Jest to uznana marka wśród naszych klientów, wspólnie z nimi tworzymy największy portal turystyczny poświęconym regionowi Suwalszczyzny. Nasi wieloletni zadowoleni klienci są naszą najlepszą rekomendacją.


NASZAMISJA

Misją portalu turystycznego SlonecznaPolska.pl jest stworzenie portali opiniotwórczych, informacyjnych, dbających o turystę, który znajdzie w naszych serwisach odpowiadającą mu ofertę noclegową, ale także będziesz mógł zapoznać się z regionem, dowiedzieć się o miejscach wartych odwiedzenia i ciekawych sposobach na spędzenie czasu.

Top